AKTUALNOŚCI

Kolejny budynek z QR kodami

W październiku 2018 roku w kolejnym biurowcu w Warszawie, oddaliśmy w użytkowanie nasz autorski system rejestracji i ewidencji gości w oparciu o technologię kodów QR.

Zadaniem tego systemu jest szybka, sprawna i bezkolejkowa awizacja odwiedzających obiekt oraz właściwa logistyka i autoryzacja kontroli dostępu do wskazanych powierzchni biurowych najemców.

Nasz zespół życzy satysfakcji z użytkowania.

Aby dowiedzieć się więcej o systemie zapraszamy ma stronę: intelipass.pl

Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego, październik 2018

Uczestniczyliśmy w kolejnej edycji Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego organizowanych przez Schrack Seconet Polska i Partnerów.

Nasi pracownicy wysłuchali wielu ciekawych wykładów oraz brali udział w warsztatach tematycznych.

Jednocześnie nasz System Rejestracji Gości oparty na kodach QR po raz kolejny usprawnił zapisy na poszczególne szkolenia i konferencje.

Charytatywny Bieg Firmowy, czerwiec 2018

W czerwcu 2018 roku nasi pracownicy wzięli udział w warszawskim Biegu Firmowym, z którego dochód przeznaczono na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. Nasza drużyna walczyła dzielnie i z sukcesem ukończyła sztafetę.

Jesteśmy na rynku już 20 lat

W maju 2018 roku firma Luxmat-Telecom Sp. z o.o. świętowała swoje 20 urodziny. To dzięki zaufaniu naszych Klientów oraz Partnerów, możemy cieszyć się tak długą działalnością na polskim rynku. Idąc z duchem czasu i nowoczesnych technologii odświeżyliśmy nasze logo firmowe.