O FIRMIE

Luxmat-Telecom Sp. z o.o. od 20 lat oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie automatyki budynkowej, a także systemów teleinformatycznych, audio-video i systemów alarmowych. Jesteśmy pasjonatami tego co robimy, a swoją pracę traktujemy jako misję, a zarazem sztukę. Przez lata zdobyliśmy bogate doświadczenie w dziedzinie projektowania, instalowania i zwiększania wydajności oraz funkcjonalności systemów automatyki budynkowej, a także instalacji teletechnicznych. Jednym z filarów naszej działalności stało się doradztwo w tym zakresie. Wskazujemy jak korzystać z najnowszych technologii oraz projektujemy tak, aby zapewnić spójne działanie urządzeń różnych producentów i różnych systemów u naszych Klientów.
Współpracujemy nie tylko z wiodącymi firmami na rynku budowlanym, ale też z instytucjami państwowymi oraz użyteczności publicznej, a także z największymi przedsiębiorstwami. Długoletnia współpraca z naszymi stałymi Partnerami, wypracowana autorska metodyka pracy i kultura organizacyjna firmy oraz stosowane przez nas niezawodne i bezpieczne systemy stanowią naszą najlepszą wizytówkę. Warto sprawdzić, jak możemy udoskonalić nowe projekty lub istniejące budynki.

Producenci systemów, z którymi współpracujemy najczęściej

Certyfikaty bezpieczeństwa

  • Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego trzeciego stopnia do poziomu POUFNE
  • Koncesja MSWiA na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego
299Wykonanych projektów
174Zadowolonych klientów
15Doświadczonych doradców