Systemy ochrony elektronicznej

Ochrona elektroniczna jest jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa we współczesnych dużych budynkach. Dzięki naszej szerokiej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom kompleksowe usługi w tym zakresie, obejmujące między innymi sygnalizację włamania, urządzenia odpowiedzialne za kontrolę dostępu, telewizję dozorową, czy wideo-domofony. Posiadamy koncesję MSWiA w zakresie ochrony usług i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.

Dowiedz się, jak możemy podnieść bezpieczeństwo w twoim budynku.

Sygnalizacja włamania i napadu

Tego typu systemy pozwalają na błyskawiczne wykrycie niekontrolowanego dostępu do obiektu. Architektura systemu zaproponowana już na etapie projektowym ma kluczowe znaczenie dla jego efektywności.

Nasza praca obejmuje między innymi:

  • Wydzielanie stref bezpieczeństwa
  • Prawidłowe rozmieszczenie detektorów i oprzyrządowanie przejść
  • Stworzenie scenariuszy zdarzeń z uwzględnieniem wielostopniowego zabezpieczenia stref
  • Automatyzacja uzbrajania systemów i współpraca z BMS oraz kontrolą dostępu

KD ? Kontrola dostępu

Za bezpieczeństwo budynku odpowiada również kontrola dostępu, oparta o czytniki  biometryczne, karty lub kody. Wykonujemy system kontroli dostępu  w oparciu o standardowe, sprawdzone karty kontroli dostępu wiodących producentów oraz najnowsze technologie m.in. kody QR czy biometrię. System zapewnia kontrolowany przepływ osób oraz pojazdów w budynku oraz zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich.

Telewizja dozorowa

CCTV to telewizja dozorowa, która prawidłowo zaprojektowana i zainstalowana pozwala na efektywny monitoring budynku oraz zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. W ten sposób unikamy nieuprawnionych wejść do wnętrza lub niekontrolowanych zdarzeń. Specjalizujemy się w telewizji IP, ale serwisujemy i modernizujemy również systemy analogowe.

 Wyróżniki naszej oferty:

  • Efektywny wybór miejsc montażu kamery
  • Instalacje, serwis i modernizacje systemu
  • Dobór sprawdzonych urządzeń do potrzeb klienta
  • Ocena jakości obrazu i audyt efektywności systemu

Telefonia i wideo-domofony

Administrujemy i wykonujemy sieci telefoniczne, przede wszystkim w oparciu o technologię SIP. Integrujemy system telefonii i telewizji dozorowej, dzięki czemu można odbierać sygnał w dowolnym miejscu, a obraz można rejestrować w systemie telewizji dozorowej. Takie połączenie  przyczynia się podwyższenia poziomu komunikacji i bezpieczeństwa.